-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальний тренажер за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2020-11-14-000627-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що подаються та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв і символів української мови призводить до її спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), загальноприйняті міжнародні терміни. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
21930186
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, МОНАСТИРСЬКИЙ ОСТРІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
35488683
-
Контактна особа:
Андрей Скиба +380503322623 askiba@i.ua
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Героїв Сталінграда, будинок 21/38 літера «А»
Оскарження: 07.12.2020 16:56 - 18.12.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
3185615118
-
Контактна особа:
Андрій Марковський +380507662190 kvartetinternational@gmail.com
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 105, квартира 118
Оскарження: 07.12.2020 16:57 - 18.12.2020 00:00