-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений- ID: UA-2021-12-13-006653-a
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13084025
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений- ID: UA-2020-11-24-014003-c
- Дата створення : 24.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7363384
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений- ID: UA-2019-12-21-001209-b
- Дата створення : 21.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4232464
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений- ID: UA-2019-10-11-000949-b
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3881437
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений- ID: UA-2019-09-23-001379-a
- Дата створення : 23.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3814338
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
газ - метан для заправки автотранспорту- ID: UA-2019-01-31-003435-b
- Дата створення : 12.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2993927
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ - пропан для заправки автотранспорту- ID: UA-2018-12-14-005058-c
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2955759
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ-метан для заправки автотранспорту- ID: UA-2019-01-02-000509-c
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2863924
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
газ - метан для заправки автотранспорту- ID: UA-2018-12-14-004989-c
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2820692
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту- ID: UA-2018-04-17-003051-a
- Дата створення : 28.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1928956
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту- ID: UA-2018-03-19-001506-c
- Дата створення : 19.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1848994
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту- ID: UA-2018-03-01-001173-a
- Дата створення : 01.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1791933
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту- ID: UA-2018-03-02-001361-a
- Дата створення : 02.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1751123
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо ДК021:2015:09120000-6 (газ-метан стиснений, газ-пропан скраплений для заправ...×-
Газове паливо ДК021:2015:09120000-6 (газ-метан стиснений, газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту)
- ID: UA-2018-01-31-003493-c
- Дата створення : 16.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1700524
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо ДК021:2015:09120000-6 (газ-метан стиснений, газ-пропан скраплений для заправ...×-
Газове паливо ДК021:2015:09120000-6 (газ-метан стиснений, газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту)
- ID: UA-2017-12-26-000916-a
- Дата створення : 26.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1548242
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис" ЄДРПОУ: 03327983ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -