• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту

газ-метан стиснений для заправки автотранспорту у кількості 125 000 м3

Завершена

1 987 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 50b6e0d8d97c4a6cbc2098bf4f3bc340
Внутрішній номер закупівлі: 1928956
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-17-003051-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Контактна особа: Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно п. 4 ч. 2 ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 1 987 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 125000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, АГНКС Постачальника На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юміл"

Оскарження: 17.04.2018 17:28 - 28.04.2018 00:00
Ціна пропозиції 1 987 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2018 17:31
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 88961c5d5aae419baaf810bebd9c574a
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-17-003051-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Юміл"
Номер договору: 106/18
Сума договору: 1 987 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 28.04.2018 09:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 106-18 від 28.04.2018 р..PDF
p7s
sign.p7s