-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
газ нафтовий скраплений
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-001379-a
Торги не відбулися
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
Номер:
00e0fa16180241389e5235e6ae5c62e7
Внутрішній номер закупівлі:
3814338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-23-001379-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2019 16:06 - 28.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2019 16:06 - 08.10.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти підприємства
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАРУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31337633
-
Контактна особа:
нина татаренко +380504755723 resursparus@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини 12б
Початкова пропозиція
58 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 500.00 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0