-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
газ нафтовий скраплений
Тендер Prozorro UA-2019-10-11-000949-b
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
Номер:
9307d22f67d54019890f79bec0db3a24
Внутрішній номер закупівлі:
3881437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-11-000949-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2019 11:08 - 18.10.2019 01:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2019 11:08 - 28.10.2019 00:00
Аукціон:
28.10.2019 14:37 - 28.10.2019 14:58
Період кваліфікації:
28.10.2019 14:58 - 01.11.2019 14:39
Період завантаження договору:
31.10.2019 10:43 - 20.11.2019 10:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - власні кошти підприємства
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"
Оскарження: 28.10.2019 14:58 - 11.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37904393
-
Контактна особа:
Эдуард Маргаль +380645223536 mtk2001@ukr.net
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська, Рубіжне, вул. Миру, буд. 37-Б
Оскарження: 28.10.2019 14:58 - 11.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
53 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.10.2019 10:43
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ПАРУС"
Оскарження: 31.10.2019 10:43 - 12.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31337633
-
Контактна особа:
нина татаренко +380504755723 resursparus@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини 12б
Оскарження: 31.10.2019 10:43 - 12.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
54 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2019 14:39
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
e0c3cc49bab946f8910109c18b72e812
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-11-000949-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ПАРУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31337633
-
Контактна особа:
нина татаренко +380504755723 resursparus@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини 12б
Номер договору:
295/19
Сума договору:
52 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
43 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
12.11.2019 14:00
Статус:
Виконаний