• Відкриті торги
  • КЕП

газ нафтовий скраплений

52 200.00 UAH з ПДВ
Номер: e0c3cc49bab946f8910109c18b72e812
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-11-000949-b-c1
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Постачальник: ТОВ "ПАРУС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 295/19
Дата підписання: 12.11.2019 14:00
Період дії договору: 12.11.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору: 52 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 700.00 UAH)
Оплачено: 52 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 700.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 5000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, АГЗС Постачальника На карті

Внесені зміни

    Номер: c17e3506293a43b098e9059e30d8563f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку зі зміною цін на споживчому ринку України і оптових цін у постачальників на газ скраплений, а також на підставі п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922- VIII від 25.12.2015р
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода № 1 до договору № 295-19 від 12.11.2019 р..P...
p7s
sign.p7s
    Номер: 3ffdc36ec07041ccb6b7e8ff34fa26ad
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку зі зміною цін на споживчому ринку України і оптових цін у постачальників на газ скраплений, а також на підставі п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922- VIII від 25.12.2015р
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода № 2 до договору № 295-19.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 0d20e91e95cc4fb98952c9fb03aec415
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі з урахуванням усіх внесених до нього змін.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 3 до договору № 295/19 від 12.11.2019 р.
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода № 3 до договору № 295-19 від 12.11.2019 р..P...
p7s
sign.p7s