-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
газ - метан для заправки автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2019-01-31-003435-b
газ - метан у кількості 152 875 м3
Завершена
2 806 785.00
UAH з ПДВ
Номер:
af6f619ee0824e4cbc6bde87b8bbd2cc
Внутрішній номер закупівлі:
2993927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-31-003435-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується Замовником, як виняток, на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: замовником було вічі відмінено тендер, через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були зазначені Замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
2 806 785.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ - метан для заправки автотранспорту
Кількість
152875 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юміл"
Оскарження: 31.01.2019 16:10 - 11.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564116
-
Контактна особа:
Шведов Дмитро Олександрович 380663191723 yumil_gas@i.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд.36, кв. 34
Оскарження: 31.01.2019 16:10 - 11.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
2 806 785.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2019 16:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c4310f0b50b84e29b5ef259d52c4bb72
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-31-003435-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юміл"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564116
-
Контактна особа:
Шведов Дмитро Олександрович 380663191723 yumil_gas@i.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд.36, кв. 34
Номер договору:
37/19
Сума договору:
2 161 011.58 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 800 842.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
12.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний