• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту

Торги не відбулися

2 187 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 875.00 UAH
Номер: 3d1626ac52a944e7a6a43c61761c4479
Внутрішній номер закупівлі: 1791933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-01-001173-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Контактна особа: Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 187 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 21 875.00 UAH
Період уточнення: 01.03.2018 15:43 - 06.03.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 01.03.2018 15:43 - 16.03.2018 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 125000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, АГНКС Постачальника На карті