• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Газове паливо ДК021:2015:09120000-6 (газ-метан стиснений, газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту)

ЛОТ № 1 газ-метан стиснений для заправки автотранспорту у кількості 150 000 м3 ЛОТ № 2 газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту у кількості 900 л

Торги не відбулися

2 637 240.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 122.00 UAH
Номер: ff60bd5833be44b28e38263b9b1f45b5
Внутрішній номер закупівлі: 1548242
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-26-000916-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Контактна особа: Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 637 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2017 13:11 - 31.12.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2017 13:11 - 10.01.2018 17:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 625 000.00 газ-метан стиснений для заправки автотранспорту
  • Лот №2 ₴12 240.00 газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту