-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
газ - метан для заправки автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2018-12-14-004989-c
Торги не відбулися
3 363 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 632.50 UAH
мін. крок: 1% або 33 632.50 UAH
Номер:
a6df85c9f2bc46abb4a85c965bcb87a4
Внутрішній номер закупівлі:
2820692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-14-004989-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 363 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 632.50 UAH
Період уточнення:
14.12.2018 16:27 - 21.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2018 16:27 - 31.12.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ - метан для заправки автотранспорту
Кількість
152875 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019