• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

газ нафтовий скраплений

мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська

Завершена

529 203.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 292.03 UAH
Номер: 1a3c8121adfc40cc9e919bcdbc49ebe3
Внутрішній номер закупівлі: 7363384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-24-014003-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Контактна особа: Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 529 203.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 292.03 UAH
Період уточнення: 24.11.2020 16:21 - 30.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2020 16:21 - 10.12.2020 00:00
Аукціон: 10.12.2020 11:32 - 10.12.2020 12:00
Період кваліфікації: 10.12.2020 12:00 - 16.12.2020 13:37
Період завантаження договору: 16.12.2020 13:37 - 05.01.2021 13:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 40000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, АГЗС Постачальника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"

Оскарження: 16.12.2020 13:37 - 27.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 431 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2020 13:37
Документи 45
Скарги 0
ТОВ "ПАРУС"
Початкова пропозиція 441 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 32
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"
Початкова пропозиція 465 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 47
Скарги 0

Контракти

Номер: ac221bc1433f4345955ee18da59d26fb
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-014003-c-a1
Постачальник: ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"
Номер договору: 344/20
Сума договору: 414 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 345 825.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 29.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 344-20 від 29.12.2020 р. (газ нафтовий скраплений)...
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода № 1 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..P...
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода № 2 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..P...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 3 до договору № 344-20 від 29.12.2020 о. (...
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода № 4 до договору 344 20 від 29.12.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 5 до договору № 344-21 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 6 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 7 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 8 до договору № 344-20 від 29.12.2021 р..p...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 9 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s