-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений
Оголошено тендер
529 203.60
UAH
Номер:
2927fb7cb4f948c88f0d6286d1e63ba7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-24-005968-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
529 203.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
газ нафтовий скраплений
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
24.11.2020 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума529 203.60 UAH