• Відкриті торги
  • КЕП

газ нафтовий скраплений

414 990.00 UAH з ПДВ
Номер: ac221bc1433f4345955ee18da59d26fb
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-24-014003-c-a1
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Постачальник: ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 344/20
Дата підписання: 29.12.2020 00:00
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 414 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 165.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 40000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, АГЗС Постачальника На карті

Внесені зміни

    Номер: 6ff5e691a65b4e00aa1e52ef9429cc47
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару до 10 %, у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 19.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода № 1 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..P...
p7s
sign.p7s
    Номер: 3f1f0d0e132e49b5b334d9617ce4debd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару до 10 %, у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 20.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода № 2 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..P...
p7s
sign.p7s
    Номер: 6b87e5fc54244ce4ba557e5fd2e2b452
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару до 10 %, у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 3 до договору № 344-20 від 29.12.2020 о. (...
p7s
sign.p7s
    Номер: 92e2cacfa92d491f861c4ed799529c89
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару на споживчому ринку
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 18.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода № 4 до договору 344 20 від 29.12.2020.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1b8c169442184261bf3fa064406ba903
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару до 10 %, у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 01.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 5 до договору № 344-21 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s
    Номер: 8ff1420258db44999a74daef01d8adfe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна порядку здійснення оплати та банківських реквізитів Замовника
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 27.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 6 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s
    Номер: 92fd7a79c91b4484810ca2b07e717764
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару в бік збільшення
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 28.07.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 7 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s
    Номер: 0ce109d30c5c4ee589d43280427d6c47
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна ціни за одиницю товару до 10 %, у зв'язку з коливанням ціни товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 21.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 8 до договору № 344-20 від 29.12.2021 р..p...
p7s
sign.p7s
    Номер: 66577926910b4a20aad203b5b87c04a3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: додаткова угода укладена на строк додстатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році
    Номер додаткової угоди: 9
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 9 до договору № 344-20 від 29.12.2020 р..p...
p7s
sign.p7s