-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2018-03-19-001506-c
Торги не відбулися
2 187 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 875.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 875.00 UAH
Номер:
ca04fd650b894a9b99e29b0bfee3587a
Внутрішній номер закупівлі:
1848994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-19-001506-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Гагаріна, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 187 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 875.00 UAH
Період уточнення:
19.03.2018 14:10 - 24.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2018 14:10 - 03.04.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ-метан стиснений для заправки автотранспорту
Кількість
125000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018