-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
газ нафтовий скраплений
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-006653-a
Завершена
313 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 567.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 567.50 UAH
Номер:
b54fb67693c94a4096a96913b68830af
Внутрішній номер закупівлі:
13084025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-13-006653-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Гагаріна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
313 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 567.50 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 15:38 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 15:38 - 29.12.2021 00:00
Аукціон:
29.12.2021 12:25 - 29.12.2021 12:48
Період кваліфікації:
29.12.2021 12:48 - 04.01.2022 09:10
Період завантаження договору:
04.01.2022 09:10 - 24.01.2022 09:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"
Оскарження: 04.01.2022 09:10 - 15.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37904393
-
Контактна особа:
Олександр Черепахін +380954413640 mtk2001@ukr.net
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Миру, буд. 37-Б
Оскарження: 04.01.2022 09:10 - 15.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
274 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2022 09:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ПАРУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31337633
-
Контактна особа:
Антоніна Антоніна +380999774210 resursparus@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини 12б
Початкова пропозиція
264 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
f4d7ecdfd6a44bf580c2fb0cf48adc85
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-13-006653-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37904393
-
Контактна особа:
Олександр Черепахін +380954413640 mtk2001@ukr.net
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Миру, буд. 37-Б
Номер договору:
8/22
Сума договору:
241 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
201 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
20.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний