-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений
241 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4d7ecdfd6a44bf580c2fb0cf48adc85
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-13-006653-a-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Контактна особа:
Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Гагаріна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СХІДГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37904393
-
Контактна особа:
Олександр Черепахін +380954413640 mtk2001@ukr.net
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, Рубіжне, вул. Миру, буд. 37-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
8/22
Дата підписання:
20.01.2022 00:00
Період дії договору:
20.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
241 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ нафтовий скраплений
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2022