-
Відкриті торги
-
КЕП
газ нафтовий скраплений
Оголошено тендер
313 500.00
UAH
Номер:
40331baa5ff34a838b85c2008d232222
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-06-003752-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Гагаріна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327983
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Гагаріна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
313 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
газ нафтовий скраплений
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
06.12.2021 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума313 500.00 UAH