-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи- ID: UA-2026-05-19-010332-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29271007
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні, 0,3-0,5 м, від 1 м....×-
Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні, 0,3-0,5 м, від 1 м.куб.
- ID: UA-2026-05-19-002981-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29263668
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи- ID: UA-2025-06-26-002076-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25719516
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування паливної деревини- ID: UA-2024-08-23-007483-a
- Дата створення : 23.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22397714
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи- ID: UA-2024-07-05-004048-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22004689
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з д...×-
Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з доставкою
- ID: UA-2023-07-27-009730-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18523292
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування витрат за деревину паливну- ID: UA-2023-06-23-006221-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18221681
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування витрат за деревину- ID: UA-2022-11-08-009220-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15802140
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливна деревина- ID: UA-2022-07-18-004808-a
- Дата створення : 18.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14921480
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2022-06-30-001153-a
- Дата створення : 30.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14823215
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина- ID: UA-2021-06-11-002547-a
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10309301
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина- ID: UA-2021-05-25-002164-c
- Дата створення : 25.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10037873
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (твердих порід)- ID: UA-2020-06-01-000023-c
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5127359
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)- ID: UA-2019-05-28-002052-a
- Дата створення : 10.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3416503
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)- ID: UA-2019-05-07-001727-a
- Дата створення : 27.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3341388
Відділ освіти Боромлянської сільської ради ЄДРПОУ: 41421569ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -