-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2019-05-07-001727-a
Торги відмінено
335 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d984c49e8de74d6ebcc2ee95bcb02de1
Внутрішній номер закупівлі:
3341388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-07-001727-a
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку із недостатньою кількістю учасників, керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» було двічі відмінено відкриті торги стосовно предмета закупівлі: Деревина паливна (деревина) за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина) при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
335 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)
Кількість
413 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
59a011a170b54d1aaa632041592ce78d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" відмінено торги за переговорною процедурою закупівлі.
Дата опублікування:
27.05.2019 10:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Тростянецьке лісове господарство"
Оскарження: 13.05.2019 17:35 - 24.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992993
-
Контактна особа:
Зубко Віктор Іванович (05458) 5 14 83 YSEN@ukr.net
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, м. Тростянець, вул. Нескучанська,3
Оскарження: 13.05.2019 17:35 - 24.05.2019 00:00
Ціна пропозиції
334 530.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2019 17:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
da00206ba616444f94b172eb6da813d8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-001727-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Тростянецьке лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992993
-
Контактна особа:
Зубко Віктор Іванович (05458) 5 14 83 YSEN@ukr.net
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, м. Тростянець, вул. Нескучанська,3
Сума договору:
334 530.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації