-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-002076-a
Завершена
1 541 265.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 706.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 706.33 UAH
Номер:
c6ba58ba6edb44558731377ba17e0bdb
Внутрішній номер закупівлі:
25719516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-002076-a
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житня Наталія Олександрівна +380500878000 41421569@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 541 265.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2025 10:21 - 06.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2025 10:21 - 09.07.2025 00:00
Аукціон:
09.07.2025 14:15 - 09.07.2025 14:56
Період кваліфікації:
09.07.2025 14:56 - 15.07.2025 16:19
Період завантаження договору:
21.07.2025 00:00 - 31.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 541 265.32 Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи