-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2022-07-18-004808-a
Завершена
544 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 720.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 720.85 UAH
Номер:
04c700cbac8f40deb11ced1426a18092
Внутрішній номер закупівлі:
14921480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-18-004808-a
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житня Наталія Олександрівна +380500878000 41421569@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
544 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 720.85 UAH
Період уточнення:
18.07.2022 14:20 - 24.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2022 14:20 - 03.08.2022 00:00
Аукціон:
03.08.2022 15:40 - 03.08.2022 16:03
Період кваліфікації:
03.08.2022 16:03 - 04.08.2022 13:36
Період завантаження договору:
04.08.2022 13:36 - 24.08.2022 13:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина
Кількість
340 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
Оскарження: 04.08.2022 13:36 - 15.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній Ігорович 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Оскарження: 04.08.2022 13:36 - 15.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
527 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
527 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2022 13:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Ласкавий Максим Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3728707656
-
Контактна особа:
Ласкавий Максим 380975560591 Laskavui01@gmail.com
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, провулок 1-й Аптекарської, буд.13
Початкова пропозиція
544 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
3742e8ad47724e2fb1b57b15f0ac2751
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-18-004808-a-a1
Постачальник:
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній Ігорович 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Номер договору:
42
Сума договору:
527 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
16.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний