• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина

Торги не відбулися

412 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 060.00 UAH
Номер: c2f97c40447e4680827503b6faf36761
Внутрішній номер закупівлі: 10037873
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-25-002164-c   
Замовник: Відділ освіти Боромлянської сільської ради
Контактна особа: Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 412 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 060.00 UAH
Період уточнення: 25.05.2021 15:17 - 31.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2021 15:17 - 10.06.2021 08:00
Аукціон: з 11.06.2021 13:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 515 метри кубічні
Період постачання 01.06.2021 - 31.08.2021
Місце постачання 42621, Україна, Сумська область, с. Боромля, вул. Сумська,10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Тростянецьке лісове господарство"
Початкова пропозиція 407 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
407 880.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0