-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з доставкою
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-009730-a
Завершена
599 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 995.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 995.00 UAH
Номер:
dbb00130f5c648a3a8cb86ccc2298eea
Внутрішній номер закупівлі:
18523292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-27-009730-a
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житня Наталія Олександрівна +380500878000 41421569@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.07.2023 16:20 - 02.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2023 16:20 - 05.08.2023 12:00
Аукціон:
07.08.2023 12:01 - 07.08.2023 12:24
Період кваліфікації:
07.08.2023 12:24 - 08.08.2023 10:06
Період завантаження договору:
14.08.2023 00:00 - 24.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 000.00 Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з доставкою