-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з доставкою
Оголошено тендер
599 000.00
UAH
Номер:
7182942664624ec9b452becbc4ddf294
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-27-001900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
599 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з доставкою
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
27.07.2023 11:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина твердих порід паливна, дров’яна деревина непромислового використання 1 групи з доставкою
Кількість
360 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума599 000.00 UAH