-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина
Тендер Prozorro UA-2022-06-30-001153-a
Торги не відбулися
544 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 720.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 720.85 UAH
Номер:
a30aa0b2ff68433790b5ec5ab86ae02f
Внутрішній номер закупівлі:
14823215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-30-001153-a
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житня Наталія Олександрівна +380500878000 41421569@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
544 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 720.85 UAH
Період уточнення:
30.06.2022 10:35 - 08.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2022 10:35 - 18.07.2022 00:00
Аукціон:
з 18.07.2022 15:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина(паливна деревина)
Кількість
340 метри кубічні
Період постачання
до 09.09.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній Ігорович 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Початкова пропозиція
527 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
527 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0