-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина
Оголошено тендер
544 170.00
UAH
Номер:
5b5cd22e7e464636896647fa8ffb0457
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-30-000515-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
544 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.06.2022 10:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума544 170.00 UAH