-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-002547-a
Завершена
412 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 060.00 UAH
Номер:
f297b93a88864e95afb9fa1b1e66ea9e
Внутрішній номер закупівлі:
10309301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-11-002547-a
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
412 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 060.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 15:37 - 24.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2021 15:37 - 04.07.2021 08:00
Аукціон:
05.07.2021 15:26 - 05.07.2021 15:47
Період кваліфікації:
05.07.2021 15:47 - 12.07.2021 13:24
Період завантаження договору:
12.07.2021 13:24 - 01.08.2021 13:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Кількість
515 метри кубічні
Період постачання
01.06.2021 - 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
Оскарження: 12.07.2021 13:24 - 23.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній 380675550715,, 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Оскарження: 12.07.2021 13:24 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
370 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 13:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
ФОП "ГЕРМАН ІРИНА СЕРГІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3434908365
-
Контактна особа:
Ірина Сергіївна Герман +380631409147 i.s.german3434908365@gmail.com
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ЧЕСНОВА, будинок 8, квартира 61
Початкова пропозиція
406 335.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
406 335.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
c8953a9a0b46423b936ac484ee3aa2f0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-002547-a-c1
Постачальник:
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній 380675550715,, 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Номер договору:
75
Сума договору:
370 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
23.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний