-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Оголошено тендер
412 000.00
UAH
Номер:
16e39cdcc378444f9156d7e6087628eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-11-000744-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.06.2021 09:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Кількість
515 метри кубічні
Період постачання
до 31.08.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума412 000.00 UAH