-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
370 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
c8953a9a0b46423b936ac484ee3aa2f0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-002547-a-c1
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Контактна особа:
Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній 380675550715,, 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
75
Дата підписання:
23.07.2021 00:00
Період дії договору:
23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
370 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
370 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Кількість
515 метри кубічні
Період постачання
01.06.2021 - 31.08.2021