• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревина за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)

Завершена

335 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 082ef1adde924777aae1da70c0d37f0e
Внутрішній номер закупівлі: 3416503
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-28-002052-a   
Замовник: Відділ освіти Боромлянської сільської ради
Контактна особа: Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: У зв’язку із недостатньою кількістю учасників, керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» було двічі відмінено відкриті торги стосовно предмета закупівлі: Деревина паливна (деревина) за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина) при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації, а саме ідентифікатори закупівель: UA-2019-03-29-000263-c 2bf634b0aa8846a1bc81c35e39d5dcd8; UA-2019-04-16-000709-c d3971c62d20a4eb0a46f1ac630886646.
Очікувана вартість: 335 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 413 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 42621, Україна, Сумська область, с. Боромля, вул. Сумська, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство «Тростянецьке лісове господарство»

Оскарження: 30.05.2019 09:58 - 10.06.2019 00:00
Ціна пропозиції 334 530.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2019 10:09
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 365dd738167e40d981f43782e02f6b79
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-28-002052-a-c1
Постачальник: Державне підприємство «Тростянецьке лісове господарство»
Номер договору: 153
Сума договору: 334 530.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 278 775.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 10.06.2019 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s