• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи

Завершена

1 072 311.74 UAH з ПДВ
Номер: fcbcfa34c00a421b90f74218fe6731ed
Внутрішній номер закупівлі: 29271007
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-010332-a   
Замовник: Відділ освіти Боромлянської сільської ради
Контактна особа: Таценко Олена Сергіївна +380667082804 boromlya_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 072 311.74 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 15:09 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 15:09 - 01.06.2026 00:00
Аукціон: 01.06.2026 12:13 - 01.06.2026 12:36
Період кваліфікації: 01.06.2026 12:36 - 01.06.2026 13:50
Період завантаження договору: 07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 072 311.74 Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи