-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи
Оголошено тендер
1 072 311.74
UAH
Номер:
07c73b978c7f4956a308b75aea971cf5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-012592-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Охтирський район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 072 311.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.05.2026 14:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи
Кількість
478 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДеревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБоромля
Сума242 279.64 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДеревина паливна твердих порід непромислового використання 1 групи
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБоромля
Сума830 032.10 UAH