-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2020-06-01-000023-c
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 370.00 UAH
Номер:
82df814ebc1645b69fc2d0b491aabac3
Внутрішній номер закупівлі:
5127359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-01-000023-c
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
370.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2020 08:42 - 06.06.2020 08:47
Період прийому пропозицій:
01.06.2020 08:42 - 16.06.2020 08:47
Аукціон:
17.06.2020 12:46 - 17.06.2020 13:07
Період кваліфікації:
17.06.2020 13:07 - 25.06.2020 14:19
Період завантаження договору:
25.06.2020 14:19 - 15.07.2020 14:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)
Кількість
528 метри кубічні
Період постачання
01.06.2020 - 09.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СУМИ-ПРОДРЕСУРС-2009"
Оскарження: 23.06.2020 17:56 - 04.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36437535
-
Контактна особа:
Андрій Литвиненко +380997422984 andrew.litvinenko@gmail.com
-
Адреса:
40010, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 1
Оскарження: 23.06.2020 17:56 - 04.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
319 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.06.2020 17:56
Документи
44
Скарги
0
Державне підприємство "Тростянецьке лісове господарство"
Оскарження: 25.06.2020 14:19 - 06.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992993
-
Контактна особа:
Лантух Наталія Володимирівна 380958410103, 380958410103 natasha_yurist@ukr.net
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вулиця Нескучанська, будинок 3
Оскарження: 25.06.2020 14:19 - 06.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
364 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2020 14:19
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
2359bd4d39404954a6886064908136f5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-01-000023-c-c1
Постачальник:
Державне підприємство "Тростянецьке лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992993
-
Контактна особа:
Лантух Наталія Володимирівна 380958410103, 380958410103 natasha_yurist@ukr.net
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вулиця Нескучанська, будинок 3
Номер договору:
73
Сума договору:
289 037.79 UAH з ПДВ
Сума договору:
240 894.82 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
07.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний