-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (твердих порід)
289 037.79
UAH з ПДВ
Номер:
2359bd4d39404954a6886064908136f5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-01-000023-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Боромлянської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421569
-
Контактна особа:
Касьяненко Світлана Іванівна +380661969173 boromlya_osvita@ukr.net
-
Адреса:
42621, Україна, Сумська область, село Боромля, Тростянецький район вулиця Сумська будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Державне підприємство "Тростянецьке лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992993
-
Контактна особа:
Лантух Наталія Володимирівна 380958410103, 380958410103 natasha_yurist@ukr.net
-
Адреса:
42600, Україна, Сумська область, Тростянець, вулиця Нескучанська, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
73
Дата підписання:
07.07.2020 00:00
Період дії договору:
07.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
289 037.79 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 142.97 UAH)
Оплачено:
289 037.79 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 142.97 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 03410000-7 (Паливна деревина)
Кількість
528 метри кубічні
Період постачання
01.06.2020 - 09.10.2020
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0ee4cbc0891343278ffd7f6e5f5b65b8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у звязку із коливанням ціни товару на ринку лист ДП "Тростянецьке лісове господарство" від 24.07.2020 № 619
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
3760ece235e24beb876bba0750dfa306
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення вартості договору у зв’язку зі змінами ціни на одиницю товару, що викладені у додатковій угоді № 1
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано