-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПВРЗ-24Т_197_ВО: Деревина- ID: UA-2024-09-06-002153-a
- Дата створення : 06.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22506450
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПВРЗ-24Т_170_ВО: Деревина- ID: UA-2024-07-05-007883-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22008531
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПВРЗ-24Т_139_ВО: Деревина- ID: UA-2024-05-24-007301-a
- Дата створення : 24.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21653746
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка твердих порід обрізна- ID: UA-2023-06-26-000185-a
- Дата створення : 26.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18229860
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брус хвойний- ID: UA-2023-06-13-001300-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18078041
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка твердих порід обрізна- ID: UA-2023-05-10-005158-a
- Дата створення : 10.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17725691
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брус хвойний- ID: UA-2023-05-02-007342-a
- Дата створення : 02.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17640049
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2023-04-21-005011-a
- Дата створення : 21.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17551712
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Брус хвойний- ID: UA-2022-08-10-006171-a
- Дата створення : 10.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15075356
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дошка хвойних порід необрізна 1-й гатунок, 25 мм- ID: UA-2022-07-14-003816-a
- Дата створення : 14.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14904212
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дошка хвойних порід необрізна 1-й гатунок, 50 мм- ID: UA-2022-07-14-003751-a
- Дата створення : 14.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14904143
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Брус хвойний 120х150 мм- ID: UA-2022-05-27-002848-a
- Дата створення : 27.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14665141
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошка- ID: UA-2021-12-02-005884-b
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12838334
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (об...×-
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводи марки1/9
- ID: UA-2021-10-08-001765-a
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11907519
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (об...×-
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводимарки 1/9
- ID: UA-2021-07-27-001271-c
- Дата створення : 27.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10871906
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081305ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -