-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брус хвойний
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-001300-a
Завершена
1 689 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 448.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 448.00 UAH
Номер:
48611a7124d040c58dfdb232f998fce8
Внутрішній номер закупівлі:
18078041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-001300-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зайдуліна Юлія Олександрівна 380931049649 ZAYDULINA@USV.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 689 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 09:35 - 18.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 09:35 - 21.06.2023 21:00
Аукціон:
22.06.2023 15:17 - 22.06.2023 15:52
Період кваліфікації:
22.06.2023 15:52 - 04.08.2023 15:32
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 689 600.00 Лот 1. Брус хвойний