• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Брус хвойний

Оголошено тендер

1 689 600.00 UAH
Номер: a8fe5cfb4e0b4876aa54d48f69f5d717
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-02-002846-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 1 689 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Брус хвойний
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 02.06.2023 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 689 600.00 UAH