-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брус хвойний
Тендер Prozorro UA-2023-05-02-007342-a
Торги відмінено
1 689 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 448.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 448.00 UAH
Номер:
3e4e0e4679cb46189dd5a8d907dbbef9
Внутрішній номер закупівлі:
17640049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-02-007342-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зайдуліна Юлія Олександрівна 380931049649 ZAYDULINA@USV.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 689 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.05.2023 13:27 - 07.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2023 13:27 - 10.05.2023 22:00
Аукціон:
10.05.2023 22:02 - 10.05.2023 22:02
Період кваліфікації:
10.05.2023 22:02 - 17.05.2023 10:43
Період завантаження договору:
23.05.2023 00:00 - 02.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
444fadc6c97f4301813a25f7700568bc
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
23.05.2023 16:18 - 03.06.2023 00:00
Дата опублікування:
23.05.2023 16:18
Дата виконання:
03.06.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 689 600.00 Лот 1. Брус хвойний