• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Брус хвойний

Оголошено тендер

1 689 600.00 UAH
Номер: a10d4c4e675a4001988bb60d502ecaee
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-14-000889-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія"ПВРЗ" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія"ПВРЗ" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 1 689 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Брус хвойний
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 14.04.2023 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH