-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дошка твердих порід обрізна
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-005158-a
Торги не відбулися
72 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
Номер:
841c8d714e77498d9e69e8ce49e88446
Внутрішній номер закупівлі:
17725691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-005158-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зайдуліна Юлія Олександрівна 380931049649 ZAYDULINA@USV.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 11:41 - 15.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 11:41 - 18.05.2023 22:00
Період кваліфікації:
18.05.2023 22:01 - 08.06.2023 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 000.00 Лот 1. Дошка твердих порід обрізна