• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ПВРЗ-24Т_139_ВО: Деревина

Торги не відбулися

894 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 470.00 UAH
Номер: d70f193b32434d9883819416c014777b
Внутрішній номер закупівлі: 21653746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-24-007301-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Онацький Едуард Федорович 380931049649 ovkst@usv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 894 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.05.2024 13:53 - 02.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2024 13:53 - 05.06.2024 23:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴894 000.00 Деревина