-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПВРЗ-24Т_170_ВО: Деревина
Тендер Prozorro UA-2024-07-05-007883-a
Торги не відбулися
727 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 639.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 639.00 UAH
Номер:
21fe51474f584b5eb1bafcd09b550038
Внутрішній номер закупівлі:
22008531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-05-007883-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Онацький Едуард Федорович 380931049649 ovkst@usv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
727 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.07.2024 14:56 - 10.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2024 14:56 - 13.07.2024 23:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴727 800.00 Деревина