• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дошка твердих порід обрізна

Торги не відбулися

72 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
Номер: d7bb7b9b8a3d455eb04abeb39447b90c
Внутрішній номер закупівлі: 18229860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-26-000185-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Зайдуліна Юлія Олександрівна 380931049649 ZAYDULINA@USV.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 72 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2023 08:26 - 01.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2023 08:26 - 04.07.2023 20:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴72 000.00 Лот 1. Дошка твердих порід обрізна