-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дошка
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-005884-b
Торги не відбулися
263 963.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 319.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 319.82 UAH
Номер:
deaabf848a374523aad1970b00d11781
Внутрішній номер закупівлі:
12838334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-005884-b
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зайдуліна Юлія Олександрівна 0574578063 ZAYDULINA@USV.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
263 963.23 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 319.82 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 15:49 - 08.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 15:49 - 18.12.2021 17:00
Аукціон:
з 20.12.2021 11:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно до умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошка
Кількість
31 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022