-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошка
Оголошено тендер
263 963.23
UAH
Номер:
2d565e63828748649f836145e968cba5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-02-000049-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
263 963.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дошка
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
02.12.2021 08:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH