• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводимарки 1/9

Торги не відбулися

3 792 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 960.00 UAH
Номер: a7d1435b4cd34722a6f1d0e03dcf6901
Внутрішній номер закупівлі: 10871906
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-27-001271-c   
Замовник: ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Суржко Ріта Андріївна 0574578364 surzhko@usv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 792 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 960.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 37 920.00 UAH
Період уточнення: 27.07.2021 13:40 - 02.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2021 13:40 - 12.08.2021 15:00
Аукціон: з 13.08.2021 13:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводи марки 1/9
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1260 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, Заводська 5 На карті