-
Відкриті торги
-
КЕП
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводи марки 1/9
Оголошено тендер
3 792 000.00
UAH
Номер:
e2ab9d0d941b42edb949228d92b692d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-22-000839-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 792 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шпала дерев'яна обрізна просочена тип 2А, Брус дерев'яний просочений типу 2А (обрізний) під стрілочні переводи марки 1/9
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
22.07.2021 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH