-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина
Тендер Prozorro UA-2023-04-21-005011-a
Завершена
332 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 662.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 662.00 UAH
Номер:
28447de16b68435c88b527623d026357
Внутрішній номер закупівлі:
17551712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-21-005011-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зайдуліна Юлія Олександрівна 380931049649 ZAYDULINA@USV.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2023 12:09 - 26.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2023 12:09 - 29.04.2023 13:00
Аукціон:
29.04.2023 13:02 - 29.04.2023 13:02
Період кваліфікації:
29.04.2023 13:02 - 08.05.2023 15:21
Період завантаження договору:
14.05.2023 00:00 - 24.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴332 400.00 Лот 1. Деревина