-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина
Оголошено тендер
332 400.00
UAH
Номер:
4248668729eb4515813a7bf379fa5147
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-14-000662-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія"ПВРЗ" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія"ПВРЗ" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
64660, Україна, Харківська область, смт Панютине, вул. Заводська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
332 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
14.04.2023 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH