-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПВРЗ-24Т_197_ВО: Деревина
Тендер Prozorro UA-2024-09-06-002153-a
Дошка 50 мм, дошка 25мм, брус 120*150мм
Торги не відбулися
841 400.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 207.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 207.00 UAH
Номер:
9413856077b3405c84cf1a19ed28c761
Внутрішній номер закупівлі:
22506450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-06-002153-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАНЮТИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081305
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Онацький Едуард Федорович 380931049649 Onatskyi.E.F@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
841 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2024 10:14 - 11.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2024 10:14 - 14.09.2024 23:00
Період кваліфікації:
14.09.2024 23:00 - 16.09.2024 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴841 400.00 Лот 1 - Деревина